Материнка Clinic

КОНСУЛЬТАЦІЇ ЛІКАРІВ

Первинна консультація – це первинне звернення до фахівця з приводу гострого або ж хронічного захворювання. Під час первинного огляду лікар встановлює попередній діагноз, за потреби призначає аналізи, що потрібно здати, визначає методи, обсяг, прогноз лікування і, відповідно, його приблизну вартість. Лікар інформує пацієнта про можливі ускладнення у процесі та після лікування, а також і про наслідки при відмові від лікування.

Вторинна або ж повторна консультація – повторне звернення до одного фахівця з тим же випадком захворювання. 
Лікарі нашої клініки проводять повторну консультацію задля того, щоб подивитися аналізи пацієнта, правильно їх розшифувати, призначити ефективне лікування або ж направити до інших лікарів, якщо буде підозра суміжного захворювання. Отже, повторний прийом лікаря включає: розбір аналізів, обговорення та аналіз зміни стану, визначення тактики подальшого лікування.

Онлайн консультації- це медична консультація, яка проводиться через інтернет, зазвичай із використанням відеозв'язку, аудіозв'язку або текстових повідомлень. Під час консультації пацієнт спілкується з лікарем для отримання медичної поради, встановлення діагнозу, призначення обстежень, підбору курсу терапії та рецептів на лікарські препарати.
Після закінчення розмови лікар скеровує дану консультацію на ваш електронний носій.